کد خبر : 206204
تاریخ انتشار : دوشنبه 26 دی 1401 - 22:16

دانلود زیرنویس فیلم Lady in the Lake 1946 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Lady in the Lake 1946 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Lady in the Lake 1946 زیرنویس فیلم بانوی در دریاچه یک فیلم نوآر آمریکایی محصول ۱۹۴۷ با بازی رابرت مونتگومری، آدری تاتر، لوید نولان، تام تالی، لئون ایمز و جین میدوز است. این فیلم که اقتباسی از معمای قتل ریموند چندلر در سال 1943 بانوی در دریاچه بود، اولین فیلم کارگردانی مونتگومری

دانلود زیرنویس فیلم Lady in the Lake 1946 زیرنویس فیلم بانوی در دریاچه یک فیلم نوآر آمریکایی محصول ۱۹۴۷ با بازی رابرت مونتگومری، آدری تاتر، لوید نولان، تام تالی، لئون ایمز و جین میدوز است. این فیلم که اقتباسی از معمای قتل ریموند چندلر در سال 1943 بانوی در دریاچه بود، اولین فیلم کارگردانی مونتگومری بود و آخرین بار در هر دو عنوان برای مترو-گلدوین-مایر (MGM) پس از هجده سال حضور در استودیو.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Lady in the Lake 1946 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Lady in the Lake 1946 فیلیپ مارلو، کارآگاه خصوصی لس آنجلسی که از دستمزد کم حرفه خود خسته شده است، داستان قتلی را به انتشارات کینگزبی ارسال می کند. او برای بحث در مورد کارش به دفاتر ناشر دعوت می شود، اما به زودی متوجه می شود که این فقط یک ترفند است. چند روز قبل از کریسمس، مدیر انتشارات آدرین فرومست او را استخدام می کند تا کریستال کینگزبی، همسر رئیسش، دریس کینگزبی را پیدا کند. یک ماه قبل، همسر کینگزبی تلگرافی به شوهرش فرستاده بود که به مکزیک می‌رود تا از او جدا شود و با مردی به نام کریس لاوری ازدواج کند. اما به گفته فروست، لاوری می گوید که او دو ماه است که کریستال را ندیده است و به نظر می رسد که تلگرام جعلی است. برای مارلو آشکار می شود که فرومست رئیسش را برای خودش می خواهد.

مارلو به دیدن لاوری می رود، کسی که ادعا می کند از سفر به مکزیک چیزی نمی داند. با این حال، لاوری می گوید که خانم کینگزبی قبل از اینکه آن را به “هست” تغییر دهد، زن زیبایی بود. او با مشت به کارآگاه می زند و مارلو در زندان از خواب بیدار می شود. او توسط کاپیتان کین و یک ستوان جنگ طلب دیگارموت مورد بازجویی قرار می گیرد. مارلو حاضر به افشای چیزی نیست و کین او را آزاد می کند.

مارلو متوجه می شود که جسد زنی از دریاچه ای که کینگزبی در آن دارایی است، پیدا شده است و سرپرست کینگزبی، آقای شچس، متهم به قتل همسرش موریل شده است. فرومست مشکوک است که کریستال قاتل واقعی است، زیرا او و موریل از یکدیگر متنفر بودند. دریاچه حنایی کوچک نیز جایی بود که کریستال آخرین بار در آن دیده شد. مارلو متوجه می شود که موریل نام مستعار زنی به نام میلدرد هاولند است و او از یک پلیس سرسخت پنهان شده است که توصیفش با دیگارموت مطابقت دارد.

مارلو دوباره به دیدن لاوری می رود. در داخل خانه قفل نشده، او با صاحبخانه لاوری، خانم فالبروک، برخورد می کند که اسلحه ای در دست دارد که ادعا می کند تازه پیدا کرده است. در طبقه بالا، لاوری را مرده می بیند که چندین گلوله خورده است. او همچنین دستمالی با تک نگاری “A F” پیدا می کند.

دانلود زیرنویس فیلم بانوی در دریاچه 1946 قبل از تماس با پلیس، مارلو برای مقابله با فرومست به انتشارات می رود و یک مهمانی کریسمس را قطع می کند. او در خلوت، کشتن لاوری را انکار می کند. کینگزبی که می‌فهمد فروست مارلو را برای یافتن کریستال استخدام کرده است، به او می‌گوید که رابطه آنها از این به بعد کاملاً تجاری خواهد بود. فرومست خشمگین چشم خصوصی را شلیک می کند، اما کینگزبی بلافاصله او را استخدام می کند تا همسرش را پیدا کند.

زیرنویس فیلم Lady in the Lake 1946 - بلو سابتايتل

زیرنویس Lady in the Lake 1946 مارلو از مرگ لاوری به پلیس خبر می دهد. در صحنه، او نشان می دهد که موریل از دگارموت پنهان شده است. دیگارموت به مارلو سیلی می زند و دو مرد با هم درگیر می شوند. کین مارلو را به بازداشتگاه می برد و او را فقط به خاطر روحیه کریسمس آزاد می کند.

مارلو اطلاعات بیشتری در مورد موریل از یک مخاطب روزنامه به دست می آورد. او مظنون به مرگ مشکوک همسر کارفرمای قبلی خود بود. کارآگاه تحقیق، دیگارموت، حکم داد که مرگ خودکشی است. والدین قربانی به شدت مخالف بودند. مارلو متوجه می شود که والدین در سکوت ترسیده اند. ماشین او سپس توسط DeGarmot از جاده خارج می شود. مارلو که پس از تصادف به هوش می آید، به یک تلفن پرداخت می رسد و از فرومست برای کمک تماس می گیرد. او را به آپارتمان خود می برد و در آنجا ادعا می کند که عاشق او شده است. آنها روز کریسمس را با هم می گذرانند در حالی که او از جراحاتش بهبود می یابد.

کینگزبی یک تماس تلفنی از همسرش دریافت می کند و درخواست پول می کند و چون مارلو را نمی تواند پیدا کند به آپارتمان فرومست می رود تا از او بپرسد که آیا کارآگاه را دیده است یا خیر. مارلو موافقت می کند که پول کینگزبی را به کریستال بدهد، زیرا کینگزبی توسط کارآگاهان پلیس تعقیب می شود. مارلو با اعتماد به فرومست، به او دستور می‌دهد تا پلیس او را دنبال کند و دنباله‌ای از برنجی که او می‌گذارد را دنبال کند.

معلوم می شود زنی که مارلو با او ملاقات می کند، میلدرد هاولند، با نام مستعار “صاحب خانه” خانم فالبروک، با نام مستعار موریل است. او کریستال – “بانوی دریاچه” عنوان را – علاوه بر همسر کارفرمای سابقش و لاوری، کشت. دیگارموت عاشق هاولند بود و به او کمک کرد تا اولین قتل را پنهان کند. سپس از دست او فرار کرد و با شطرنج ازدواج کرد.

زیرنویس فیلم بانوی در دریاچه 1946 هاولند اسلحه ای به مارلو در آپارتمانش می کشد. دیگارموت آنها را ردیابی می کند، با شنیدن صحبت های فرومست با کاپیتان کین و دنبال کردن دنباله برنج مارلو. او قصد دارد هر دوی آنها را با اسلحه هاولند بکشد و آن را صحنه سازی کند تا به نظر برسد که او و مارلو به یکدیگر شلیک کرده اند. سپس دیگارموت چندین بار به میلدرد التماس کننده شلیک می کند. کین دقیقاً به موقع می رسد تا پلیس خجالتی خودش را با اسلحه بکشد.

زیرنویس Lady in the Lake 1946 - بلو سابتايتل

زیرنویس بانوی در دریاچه 1946 ساخت لیدی در دریاچه ایده رابرت مونگتومری بود. زمانی که فورد مریض شد، او به عنوان کارگردان برای جان فورد در سریال They Were Expendable ایستاده بود و می خواست دوباره کارگردانی کند. او MGM را متقاعد کرد که حقوق آخرین رمان چندلر، The Lady in the Lake را بخرد، که استودیو برای آن مبلغ 35000 دلار پرداخت کرد. از آنجایی که چندلر فیلمنامه غرامت مضاعف را با بیلی وایلدر نوشته بود و برای آن نامزدی جایزه اسکار شد، و سپس نامزد دیگری برای فیلمنامه‌اش برای فیلم کوکب آبی دریافت کرد، مونتگومری از چندلر خواست که فیلمنامه بانوی در دریاچه را بنویسد. . این منجر به فیلمنامه ۱۹۵ صفحه ای شد که «به طرز قابل توجهی بد» نامیده شد. مونتگومری سپس استیو فیشر را برای بازنویسی کامل فیلمنامه آورد. (چندلر و فیشر هر دو نویسندگان مجله بلک ماسک در دهه 1930 بودند.) فیشر تغییرات عمده ای ایجاد کرد، مانند تنظیم مجدد زمان فیلم به تعطیلات کریسمس، و حذف تمام صحنه هایی که در دریاچه اتفاق می افتاد. چندلر با این تغییرات مخالفت کرد و به او توهین شد که نویسنده دیگری دارد داستانش را تغییر می دهد، اما او همچنان اصرار داشت که اعتبار فیلمنامه به او داده شود تا اینکه نتیجه نهایی را دید و خواستار حذف نامش از فیلم شد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.